درباره ما

صفحه نخست درباره ما

شرکت کاغذ و رول آرتا پرشیان


شرکت کاغذ و رول آرتا پرشیان در سال 1395 با نام تجاری آپ رول به شماره ثبتی 11800 با 20 نفر پرسنل در تهران فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با به کارگیری نیروهای متخصص و بهره مندی از دستگاه های اتوماتیک برش و بسته بندی و دستگاه چاپ شش رنگ فلکسو، تولید و توزیع رول های کاغذ حرارتی مورد استفاده در دستگاه های کارتخوان، خودپردازها، دستگاه های نوبت دهی و صندوق های فروشگاهی را بر عهده دارد.

شرکت کاغذ و رول آرتا پرشیان از بهترین برندهای کاغذ مطرح جهانی رول های خود را تأمین و به بازار عرضه می نماید و به صورت انحصاری از سال 1395 تاکنون مسئولیت تأمین رول حرارتی شرکت دانش بنیان آسان پرداخت پرشین (پیشرو در صنعت پرداخت الکترونیک) را بر عهده دارد. از آنجایی که وقت شناسی و تعهد سرلوحه کار شرکت کاغذ و رول آرتا پرشیان می باشد، شرکت اسان پرداخت پرشین را بر آن داشت تا در سال 1397 نود درصد سهام این شرکت را خریداری نموده و به عنوان سهام دار اصلی این شرکت معرفی شود. و به همین جهت، سالانه دو بار حساب های مالی این شرکت توسط موسسه حسابرسی معتبر بررسی می گردد.

12,000+ تن

تناژ وارداتی

126+ میلیون

تعداد رول تولید شده

این شرکت به دلیل دارا بودن ماشین آلات خط تولید اتوماتیک با ظرفیت تولید سالانه 2000 تن کاغذ رول و دستگاه چاپ شش رنگ فلکسو وهمچنین با بکار گیری نیروی انسانی متعهد و متخصص و توانمند ، و همچنین مواد اولیه با کیفیت عالی تهیه شده از برترین برندهای جهانی و قیمت مناسب ،هم اکنون به عنوان یکی از برترین تامین کننده های کاغذ رول حرارتی بخشی از بزرگترین بانک های خصوصی و دولتی ، سازمان ها ، فروشگاههای زنجیره ای و موسسات مالی اعتباری در سراسر کشور می باشد.

شرکت کاغذ و رول آرتا پرشیان دارای جواز تاسیس از وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، پروانه کسب از اتحادیه اصناف چاپخانه و خدمات چاپ ، مجوز کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.